ÇİLİNGİR

Araba, ev, büro ve ofislerimiz başta olmak üzere bu alanlara giriş ve çıkışlarımıza imkan veren, ancak bu imkanı sadece bize veren kapılar, diğer kişiler için aynı vazifeyi yapmayıp can ve mal güvenliğimizi sağlar.

ÇELİK KASALAR

Çelik kasalar insanların özel ve değerli eşyalarını güvende tutmak için kullandıkları çelik ve çelik bileşenli alaşımlardan üretilmiş korunaklı dolaptır.Çelik kasaların özellikleri,boyutları ve sağlamlığı kullanılan materyale göre değişiklik gösterebilir.

ÇELİK KAPI

Daire Kapıları , Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Kapıları , Özel Güvenlik Kapıları, İş Yeri Giriş Kapıları; Her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır.

Servisimizi Aramadan Önce Bilmeniz Gerekenler

 1. 1
  Ürün Desteği
  Uzun süreli tamir gerektiren ve atölyeye alınması zorunlu olan ürünlerinizi servisimiz ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz başka bir ürünü adresinize teslim etmektedir.
 2. 2
  7/24 Destek
  Teknolojinin en son imkanlarını kullanan ve sürekli gelişen servisimiz, tüm yedek parça ve aksesuar taleplerine karşılık verebilecek nitelikteki deposu ile 7/24 hizmetinizde!
 3. 3
  Hızlı ve Geniş Servis Ağı
  Teknik servis olarak Türkiye geneline hizmeti vermekte olup, yedek parça ve aksesuar siparişlerinde en hızlı teslimat olanağını sunuyoruz.
 4. 4
  Eğitimli Personel
  Teknik ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyor

Teknik servis hizmeti almak için formu doldurun sizi arayalım. Teknik Servis Talebi